جـدیـد تـرینها
خانه » عکس » عکسهای اسکی روی برف در کوهستان های پر برف و زیبا

عکسهای اسکی روی برف در کوهستان های پر برف و زیبا

اسکی بعنوان ورزش، فعالیتی جدید می باشد که در کشورهای شمال اروپا از حدود ۳۰۰ سال پیش آغاز شده است. در حدود سال ۱۷۶۵ نخستین کتاب اسکی در نروژ منتشر شد.
موضوع کتاب تمرینات مختلف اسکی و مراحلی بود که سربازان می بایست طی کنند تا به کسب مدال مفتخر شوند. عبور فریدیوف نانسن نروژی در ۱۸۸۸ از جنوب گرینلند به شمال این سرزمین، بسیاری را با این ورزش آشنا و به آن راغب کرد. وی با استفاده از اسکی موفق شد طی ۴۶ روز طول این جزیره پر از یخ و برف را بپیماید. از سال ۱۸۷۰ کشورهای منطقه آلپ برای ورزش به اسکی توجه کردند. در ۸۹۳ نخستین مسابقات در آلمان برگزار شد و اولین باشگاه اسکی شکل گرفت.
پس از آن در مدت کوتاهی فدراسیونهای اسکی کشورهای مختلف تأسیس شد:
روسیه (۱۸۹۶) ، چکسلواکی (۱۹۰۳) ، امریکا (۱۹۰۴) ، اتریش و آلمان (۱۹۰۵) ، نروژ و فنلاند و سوئد (۱۹۰۸).
پس از جنگ جهانی دوم، اسکی در منطقه خاورمیانه رواج یافت و بیشتر در ارتش و به منظور هدف های نظامی گسترش پیدا کرد. از این رو نخستین قهرمانان اسکی این منطقه نظامیان بودند. یا هر کس که به مقام قهرمانی می رسید پس از مدت کوتاهی جذب ارتش می شد. در ایران نخستین مسابقات اسکی در ۱۳۱۷ برگزار شد و تأسیس فدراسیون اسکی نیز در ۱۳۲۵ (۱۹۴۶) صورت گرفت. تشکیل فدراسیون اسکی ترکیه در ۱۹۳۶ ، لبنان در ۱۹۴۸ قبرس در ۱۹۴۷ و یونان در ۱۹۳۰ بود.

تصاویری که مشاهده می کنید عکسهای اسکی روی برف در کوهستان های پر برف و زیبا است که برای کاربران عزیز و علاقه مندان به این ورزش پر هیجان آماده شده و قابل مشاهده و دانلود می باشد.
امیدوارم از دیدن عکسهای اسکی روی برف در کوهستان های پر برف و زیبا لذت ببرید.

◘ برای دیدن عکسهای اسکی روی برف در کوهستان در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید.
◘ برای ذخیره کردن عکسهای اسکی روی برف در کوهستان در کامیوتر خود کافیست روی عکس کلیک راست کنید و گزینه save image as را انتخاب کنید.

عکسهای اسکی روی برف در کوهستان

منبع: نون و آب

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>